Як гартувалась воля

legion

Наукова Праця Миколи Лазаровича «Легіон Українських січових стрільців: формування, ідея, боротьба» вийшла друком у видавництві «Джура».

Книга присвячена 100-річчю битви Українських січових стрільців на горі Лисоні. У виданні проаналізовано «основні принципи та умови організації Легіону Українських січових стрільців, його завдання, особовий склад, участь у бойових діях, роль і значення стрілецтва у Листопадовій революції.

Назва праці-перевидання (вперше видрукувана у 2005 році теж у «Джурі») залишилась незмінною, як і якісна зовнішня конструкція книги, воно містить інформативні ілюстрації, проте змінився обсяг книги – тепер вона налічує 628 сторінок. ».

Останнє видання «Легіон…» однозначно покращене та доповнене. Доповнення відчутні ще й завдяки тому, що автор і сам воював – в АТО. «Саме січові стрільці є прикладом для добровольців, які йдуть нині боронити Україну», вважає він.

Репрезентації книги М. Лазаровича неодноразово відбувались у бібліотеках, навчальних закладах, закладах культури і мистецтва Тернополя й Тернопільщини та далеко поза межами нашої області й регіону.

 lazarovich uss uss2 

Презентації книги Миколи Лазаровича

Пропонуємо огляд цитат-висловів щодо книги, які мали місце у пресі з часу презентації книги, й актуальні дотепер.

«Сьогодні українці не йдуть на фронт аргументуючи, що це війна мільйонера Порошенка та інших олігархів, які своїх дітей не відправили воювати. Що простому українцеві там робити? Відповідь очевидна: захищати свою Батьківщину!», – висловився автор книги під час презентації у Тернопільському Прес-клубі.

 

«І ще одна прикметна особливість «Легіону Українських січових стрільців» Миколи Лазаровича: попри те, що в книзі досліджується контекст історичних подій сторічної давнини, її зміст видається сучасним, навдивовижу актуальним», – пише Інститут українознавства.

«Серед усіх виданих впродовж останніх років нашим видавництвом книг «Легіон…» для мене – найцінніша праця. І тому, що автор її, мій дорогий товариш Микола Лазарович, сам пройшов АТО, і тому, що йдеться в дослідженні про долі тих людей, справу яких ми маємо нині продовжити і нарешті завершити», – ділиться директор видавництва «Джура» Василь Ванчура.

«Чимало людей пішли добровольцями на війну проти Росії, бо знали історію УСС. Якщо говорити про себе, то я не допускав того, щоби не піти в зону АТО тому, що тема стрілецтва – моя кандидатська дисертація, це і моє своєрідне натхнення, це та тема, над котрою я працюю постійно», – розповів інтернет-виданню TeNews

Микола Лазарович.

Варто зазначити, що це наукове видання стане у допомозі історикам, викладачам, студентам, і всім, хто цікавиться історією України.

Фото: з мережі інтернет

Прочитано 1016 разів Останнє редагування П'ятниця, 22 вересня 2017 15:22

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook