Україна в нас одна

500 171

«Україна в нас одна» – якісне за поліграфічним та змістовим виконанням видання, нещодавно представлене на читацький розсуд авторами Петром і Тарасом Кононенками та видавництвом «Джура».

Праця (так, її по праву можна назвати вагомою та ґрунтовною працею) вміщує глибокі знання з історії України, переплетені з авторською філософською думкою. Автори книги здійснили виклад відомостей з історії України у трьох томах, підійшовши до роботи дуже скрупульозно.

«У першій і другій книгах висвітлюється еволюційний розвиток України з найдавніших часів до ХIV (1 книга) і до XVIII (2 книга) століть.
В останній книзі розгортається панорама часово-просторового руху України та світового українства в XIX-XX століттях та періоду Помаранчевої революції і Революції Гідності XXI століття.
Від останнього гетьмана К. Розумовського, знищення Гетьманату і Запорізької Січі, Гайдамаччини і Коліївщини до виходу в світ Тараса Шевченка, а потім Івана Франка, від Кирило-Мефодіївського братства до українських політичних партій та національно-визвольних революцій, Петлюрівщина, Бандерівщина, через голодомор – геноцид і Чорнобиль, Першу і Другу світові війни, терор проти української історії, мови, культури, нації і держави, внаслідок якого загинули десятки мільйонів українців; звитяжні бої з московськими, польськими, угорськими, румунськими, німецькими окупантами, внаслідок яких було надовго втрачено українську державність і лише чверть століття тому (разом із крахом СРСР) відновлено незалежну національну соборну державу, – все це постає як процес руху українства до демократії і свободи, торжества української національної ідеї, утвердження історичної мрії, долі та місії України в цивілізаційно-культурному поступі Європи», – йдеться в анотації до третього тому видання.

Прочитано 963 разів Останнє редагування П'ятниця, 22 вересня 2017 15:22

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook