V – означає вільні

Kolu zahutalos nebo

 

 

 

 

 На Львівському Форумі видавців, 16 вересня, Лілія Мусіхіна, «Активістка Всеукраїнської мережі «Вільні Люди»,  учасниця Революції Гідності та волонтер презентувала власну книгу «Коли захиталось небо, або V – означає  вільні».

Вона присвячена героям російсько-української війни на Сході, що загинули в боротьбі за соборність: Віктору Гурняку, Володимиру Гарматію, Роману Атаманюку та іншим. Книгу про Майдан її неодноразово презентували у різних куточках нашої країни, і вона здобула заслужену популярність.

Ось що, наприклад, публікували українські ЗМІ про це видання.lilia1

«Книга – художній роман з елементами документалістики, адже у творі окрім реальних подій Революції Гідності є місце і її реальним учасникам. Це можливість відчути і побачити те, що відбувалось у Києві, що рухало людьми в ці дні, про що вони думали і переживали», – пише ГО Вільні люди.

“Пропонуватиму вашій увазі мій біль, мої сльози, мої недоспані ночі – мій Майдан. Мою книгу, яку не планувала писати, не хотіла. Воно прорвало і виболіло… Книга про те, як захиталось небо, а ми стали вільними. Книга про друзів, про братів і сестер, про те, як воно жилось під прицілом снайпера. Як плакалось, як мовчалось і терпілось”, – зізналась пані Лілія напередодні презентації на Форумі видавців. 

«Саме час нагадати країні: за що боролися, чого хтіли, до чого йшли.
Цей запит суспільства майже не помічають соціологи – але його дуже добре відчувають письменники. Майстри пера пишуть книги про Майдан – не провладні, не ті, на презентації котрих запрошують попових і їм подібних – пишуть, щоб нагадати всім, хто вже забуває…», – інтернет-видання «Час і події».

«Не можна сказати, що щось надихнуло, швидше прорвало. Я не планувала її писати, я не хотіла її писати, я воліла б усе забути... Але просто в якийсь один момент це мовчання стало нестерпним. Це рекордна книга. Вона була написана за два тижні, за три дні відредагована, і ще через два дні була видана. Мабуть, прийшов її час», – письменниця про джерело натхнення Молодіжному націоналістичному конгресові.

Фото: http://mnk.org.ua

Прочитано 993 разів Останнє редагування П'ятниця, 22 вересня 2017 15:24

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook