А ви слухали книгу Богдана Берези?

New York City Family Holiday Photo Collage

Читати – модно та корисно, тому проводити час наодинці з книгою – дуже змістовне заняття. Проте... не менш корисно й цікаво слухати книги. Отож, Українське радіо започаткувало серію програм, які «залучають до читання як до стильного дозвілля» – Авторські читання. 


«Унікальність проекту в тому, що сам автор, озвучуючи той чи інший твір, проживаючи його рядок за рядком перед мікрофонами у студії звукозапису, розставляє смислові акценти, виокремлює завуальовані змісти й підтексти, голосом увиразнює той чи свій інший задум. Утім, завдання проекту значно ширше, ніж просто популяризація читання. "Авторські читання" позиціонують українську книжку як стильний медійний продукт, який обговорюють і ті, хто читав, і ті, хто лише чув, і навіть ті, хто не читав і не чув, але говорить про те, тому що це в «тренді» і про це говорять усі».
Серед прочитаних у програмі творів – "Homesick.Той, що сумує за домом", Богдана Берези.
Ця захоплююча книга побачила світ у видавництві "Джура" у 2016 році, проте цікавість до неї не згасає й зараз.
«… книжку читаєш із подвійним відчуттям. По-перше, вона не відпускає від себе з першої до останньої сторінки. Хочеться, що цілком природно, дізнатись, як розвиватимуться події, у вирі котрих із власної волі опинивсь автор. По-друге, прагнеться «посмакувати» текстом, знову й знову повернутися до вже охопленого зором, аби глибше осмислити його, спроектувати на власне життя і зробити відповідні висновки», - рецензує літератор Б. Мельничук.
Отож, читайте книгу "Homesick...", або слухайте її у записах Українського радіо, щоб долучитись до прекрасного.Пропонуємо прослухати аудіозаписи тут: http://nrcu.gov.ua/chytannia_zvuk11

Тетяна Тетера

Прочитано 1075 разів Останнє редагування Неділя, 02 червня 2019 13:58

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook