Новинки видавництва "Джура" до Форуму видавців

Wasabi

 

 

 

 

 

 

 

 

ternopilУ науково-популярному виданні «Тернопіль. Історичні нариси» йдеться про основні історичні віхи міста – від його витоків до сьогодення. Висвітлено такі теми: Заснування і власники Тернополя; Старовинні церкви Тернополя; Вулиці Тернополя; Бургомістри Тернополя, сторінки з історії самоврядування; Тернопіль у контексті російської окупації під час Першої світової війни; Уродженці Тернополя, які служили в Легіоні Українських Січових Стрільців; Тернопіль у період ЗУНР; Тернопіль під час боїв березня-квітня 1944 року; Тернопіль після Другої світової війни та в незалежній Україні; Тернопільський Євромайдан, волонтерські організації міста, участь тернополян в АТО.

sila duxu1Ця книга про людяність та духовність. Події кількох сюжетних ліній, які відбуваються у різні періоди, а це час правління князя Василька Теребовельського, пік розквіту Радянського Союзу, майдани, починаючи студентськими голодуваннями у 90-х і до Майдану 2013, згодом складають одну довершену картину, ідея якої – сила любити й бути вірним (коханим та Україні). Авторка сподівається, що ця книга приведе читача до усвідомлення того, що в українському світі тільки тоді буде гармонія, коли в його серці назавжди запанує любов до України.

skelia germanАвтор прагне відкрити панораму сьогодення через зіставлення одвічних протилежностей: добра і зла, любові і ненависті, старості та юності. Зустріч двох рідних по крові й різних за світоглядом людей, бурхливий коловорот подій напередодні різдвяних свят 2012 року в одному із гуцульських сіл співзвучні тривогам та сподіванням кожного із нас.

ОрлякСашко Орляк ─ звичайний хлопець з Тернополя. Він, отримавши повістку, їде на схід України, де в розпалі російсько-української війни потрапляє у пекло Дебальцевого… Автор книги, що заснована на реальних подіях, – мама загиблого героя. Вона описує власні та синові переживання, почуття, людське ставлення до війни і власне війну, яка поставила чорну печатку на житті Сашка. Це правдива історія, від якої щемить серце, і важлива та актуальна, адже багато хто вже почав забувати, що у нас ─ війна. Шкода, що часто прокинутись від сну забуття можна лише, почувши плач матерів героїв.

kozak4У дослідженні автор робить спробу представити комплексно історію архітектурної пам’ятки XVIII ст. домініканського храму у Тернополі, що сьогодні є архикатедральним собором Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Мосійчук обкл1Ця книга  пласт історичної правди про нескорених патріотів, які в часи лихоліть жертовно боролися з яничарами комуно-більшовицького режиму за свободу і незалежність України.

kelner1До уваги читача книга Богдана Кельнера «Триптих», яка виходить до 80-літнього ювілею автора. До видання увійшли твори «Опалена парость», «Прорости на камені», «Підранок», які раніше побачили світ окремими книгами… До ювілейного видання також увійшли спогади про першу закордонну поїздку автора «По ту сторону світу» ─ своєрідні дорожні нотатки про перебування у 1994 році на навчання у Службі внутрішніх доходів США на запрошення американської сторони.

koroleva ukrУ новій книзі Вікторії Корольової «ВСЮДИ КОРОЛЕВА» ви знайдете перевірені життєвим досвідом вправи для різних груп м`язів, які дозволять вам у будь-яких умовах бути в хорошій формі.

Назарків обкЧетверта книжка поетеси Ганни Назарків  глибокий погляд лірика та громадянина крізь призму прожитого й пережитого на людину як епіцентр усього сущого, на сьогодення української реалії та їх можливі трансформації в прийдешньому. Для поціновувачів поезії і широкого читацького загалу.

lisУ поетичній збірці Насті Ліс «… ми є свідками дуже інтимної і дуже філософської лірики, в якій дрібка гіркоти, щіпка дотепу, жменя печалі, пригорща кохання… А над всім тим звучить пропущена крізь почуття і розум тиха симфонія любові!

Прочитано 1168 разів Останнє редагування П'ятниця, 27 жовтня 2017 12:14

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook