Книга про Соломію Крушельницьку побачила світ

solomia
У пʼятницю, 29 вересня, у стінах Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької відбулась презентація перевиданої книги  краєзнавця, фольклориста й етнографа Петра Медведика "Віночок Соломії Крушельницької" .

Книгу презентували  директор видавництва "Джура" Василь Ванчура, директор меморіального музею у селі Біла Надія Зюбровська та донька автора ─ Лариса Вишневська. 

Сучасна збірка, доповнена і покращена, вміщує біографію відомої співачки, присвячену їй поезію, пісні, які виконувала, програми з концертів та відгуки про талант С.Крушельницької, а ще містить вставки з кольоровими ілюстраціями. Попереднє подібне видання, присвячене творчості Соломії Крушельницької, було видане у 1992 році.

"Ми дуже вдячні, що книга вийшла. То лише здається ─ така маленька книжечка, а насправді у ній ─ титанічна праця. Вона потрібна вам, молодому поколінню, і нам, безперечно, також", ─ звернулась до присутніх п. Надія Зюбровська.

"Соломія Крушельницька ─ наша відома краянка, про яку потрібно берегти памʼять. Я думаю, всі памʼятають, що у "Джурі" вийшла дуже обʼємна праця "Соломія Крушельницька. Шляхами тріумфів" (2008), над якою також працювали дослідники з музеїв Львова. Зараз ми хочемо доповнити і перевидати це видання, а ще додати компакт-диск із голосом співачки", ─ поділився п. Василь Ванчура.

Нагадаємо, презентація відбулась у межах заходів, присвячених 145-річчю від дня народження Соломії Крушельницької.

present krushelnizka1

present krushelnizka2

present krushelnizka

present krushelnizka3

present krushelnizka4

Прочитано 1330 разів Останнє редагування Понеділок, 02 жовтня 2017 16:40

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook