Книгу на підтримку параолімпійців України видали у Тернополі

vik koroleva
«Всюди королева» – так називається книга української телеведучої, блогера, фітнес-тренера та письменниці – Вікторії Корольової, яка нещодавно вийшла друком у тернопільському видавництві «Джура».

Тут вміщені перевірені життєвим досвідом вправи для різних груп м`язів, які дозволять у будь-яких умовах бути в хорошій формі, а ще поради щодо харчування та інших аспектів здорового способу життя. Запропонована спортивна методика перевірена на власному досвіді автора й схвалена експертами – тренерами та лікарями. Автор на власному прикладі демонструє, як жінка в будь-якому віці може підтримувати себе у формі, розкривати власну жіночність та завжди і всюди бути королевою.

Книга може викликати не лише особисте зацікавлення читачів, але й суспільне, адже кошти, отримані з продажу книги, будуть перераховані в Національний комітет спорту інвалідів України.

«Нам приємно, що автор звернула увагу на параолімпійців України та підтримує параолімпійський рух. Для Національного комітету спорту інвалідів України це дуже важливо», – повідомив президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.

Сама Вікторія Корольова ініціативу щодо підтримки параолімпійського руху прокоментувала так:

«Я захоплюють спортсменами-параолімпійцями, адже вони не лише демонструють дивовижні результати на міжнародних змаганнях, але й вчать нас не опускати руки – маючи обмежені можливості, завжди сильні духом і впевнені в собі. Хочу підтримати параолімпійський рух та закликаю всіх бути більш уважними і чуйними до тих, хто навколо нас».

Вперше україномовну книгу «Всюди королева» презентували на 24-му Форумі видавців у Львові, а незабаром відбудеться презентація цього видання у Тернополі.

 

Тетяна Тетера

Прочитано 1410 разів Останнє редагування Неділя, 02 червня 2019 14:52

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook