Її гасло - завжди дарувати радість

burmotijko fr1
Звідки може взятись стільки ніжності, щирості й доброти в одній людині, щоб вона могла ще й ділитись ними з усіма, немов сонце ділиться світлом і теплом? Тернопільська письменниця й журналістка Валентина Семеняк дарує своє тепло насамперед дітям.

Нещодавно вона написала дитячу книгу «Бурмотійко і Даринка», за ілюстрування якої взялась Леся Носихіна. Це миле видання миттю знайшло своїх маленьких власників, і зі складу видавництва «Джура» перемістилось на затишні полиці до своїх читачів. Хтось прочитав цю книжечку сам, а хтось - разом із дорослими, інші ж дочекаються подарунка від святого Миколая та знайдуть «Бурмотійка» з «Даринкою» у себе під подушкою.

Дитяча книга Валентини Семеняк вже мандрувала книжковими фестивалями Львова та Івано-Франківська разом з її авторкою, яка майже ніколи не пропускає важливих книжкових подій. Тепер її можна знайти у книгарнях всієї України.

 burmotijko fr2

 

 

burmotijko fr3Не є секретом те, що вже незабаром в останньої дитячої книжки Валентини Семеняк буде друкована сестричка. Авторка сама анонсує цю подію у соцмережах і додає, що купуючи першу книгу, покупці роблять вклад у видання наступної. Її назва - досить оригінальна й проста водночас - «Баба Сяба». Її мета - розповісти про те, що правда не завжди буває солодкою, але не треба її боятись, а завжди бути чесним. Тут письменниця зачіпає тему українських звичаїв та ментальності, наприклад, вишиті рушники та подушки у хаті й велика родина - те, що  притаманне українцям. Не забула вона нагадати дітям і про те, що гарбуз із бабусиного городу – корисна і смачна їжа.

Баба Сябалтьропи

«Дорога Лесю, дякую за чудові малюнки! І за мальви, і за гарбузи, і за вишиття...», - пише Валентина Семеняк до художниці Лесі Носихіної в одному з листів під час роботи над оповіданням про бабу Сябу. А відгукуючись про книжкову виставку у Франківську письменниця поширює допис у соцмережі з такими словами: "Безмежно дякую художниці... за створення образів Бурмотійка і Даринки. Вони приваблювали відразу відвідувачів - і книжку купляли, ледве встигала ставити автографи".  В ілюстраціях Леся Носихіна вдало довершила текстову задумку автора - так вважають самі читачі. Можливо, правдою є те, що світлі люди "тягнуться" до світлих книжок.

 

Автор: Тетяна Тетера

Світлини: Валентина Семеняк

 

Прочитано 1200 разів Останнє редагування Неділя, 02 червня 2019 14:18

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook