Благословенне Тернопілля. Коментуємо

kolash
«Благословенне Тернопілля» – презентація області, яка відбудеться 15 лютого у Києві. В Українському домі край представить економічний, туристичний та мистецький потенціал. Із актуальними книгами подію відвідають провідні Тернопільські видавництва. Це «Укрмедкнига», «Підручники і посібники», «Крок», «Навчальна книга «Богдан» та «Джура». З цього приводу пропонуємо коментар директора видавництва "Джура".

«Видавництво «Джура» візьме участь у презентації «Благословенне Тернопілля» вже вдруге. Ми представимо краєзнавчу та патріотичну літературу. Наприклад, такі видання: «Тернопіль, Ternopil, Tarnopol. Історичні нариси», «Моє життя. Мій Тернопіль», «Легіон УСС», «Бережани, Бережани...» , «Як з Бережан до Кадри...» , «Ти зробив усе, що зміг», «У кігтях білого орла» тощо.

Я вважаю, що благословення Тернопілля – це насамперед наші святині, цікаві туристичні місця, важливі історичні центри, і Тернопіль – місто із високим потенціалом. Проте найвище благословення – наші земляки, наші діти, сини, які віддали життя у сучасній війні і які продовжують боротись. Саме про них потрібно зараз згадати. Книга «Ти зробив усе, що зміг», яка для нас завжди буде на чільному місці, якраз присвячена людині, через яку наша земля благословенна – Олександру Орляку. У пам’ять про іншого у Києві представлять фотовиставку. Це Віктор Гурняк. Сподіваюсь, що святковість не затьмарить пам’яті про жах війни, яка зараз триває», – каже Василь Ванчура.

Фото: Umoloda та ukrinform 

Прочитано 932 разів Останнє редагування Вівторок, 13 лютого 2018 09:50

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook