Тернополянок закликали бути щасливими

koroltern
Презентація книги «Всюди королева» та майстер-клас «Краса – обіцянка щастя» відбулись 25 квітня у Тернополі.

Зустріч з автором книги та блогером Вікторією Корольовою почалась із… приємної музики. Жінки, що підходили, зупинялись у пошуку вільного місця, оглядали книгу «Всюди королева», що стала причиною зустрічі, і, врешті, мали змогу обговорити спільні теми за столиками до початку події. Саме презентація книги – основна мета, яку поставило видавництво «Джура» разом з автором Вікторією Корольовою.

Привітання та розповідь вона почала українською мовою, проте перейшла на російську. До Києва автор разом із сім’єю переїхала з Донбасу, відколи там почались воєнні дії, відтак це спонукало до роздумів над мовним питанням.

До книги, яку вона писала понад три місяці, увійшли поради щодо харчування, сну, здорового способу життя, мотивації, і навіть тайм-менеджменту. Вікторія Корольова розповіла, що випробувала не один вид спорту, від тенісу – до культуризму, знайшла і перевірила свій спосіб підтримки здорового тіла, а тепер ділиться з іншими.

«Коли я народила першу доньку, то набрала 15 кілограмів зайвої ваги. З того часу і почались мої пошуки себе стрункої. Я помітила, що тренування стали звичкою. Дівчата, потерпіть 3 місяці, звикніть до думки, що рух і правильне харчування – просто необхідні умови здоровʼя. До речі, про рух: бігати до виснаження не варто. Краще ходити годину безперервно, ніж швидко бігти протягом 20 хвилин. У мене є знайома, яка не тренується ніяк, але щодня багато ходить. Як і чи взагалі тренуватись – це справа кожного. Просто оберіть найкращий для вас спосіб. Не підходять мої поради – шукайте щось інше, але будьте активними! А результат залежить від бажання і віри», ─ зазначила автор книги.

11

koroltern11

13

koroltern3 2

koroltern3

Майстер клас «Краса – обіцянка щастя» було поділено на блоки, у перервах між якими гості взяли участь у розіграші сертифікатів на безкоштовні фотозйомки, макіяж та зайняття у проекті для жінок «Територія тіла». Головним сюрпризом вечора став розіграш двох книг «Всюди королева», який провела автор.

За її словами, до програми майстер-класу увійшло те, про що у книзі не йдеться, але є невідʼємною й частиною життя жінки. Наприклад, про закон Парето, гармонію і щастя, день обжерливості, приклад Галатеї та Пігмаліона.

«Я молода мама двох дітей і працюю. Увечері не хочу робити нічого – така втомлена, що «валюся» з ніг. Як же мені приділити трохи часу для себе?», – це питання турбує чимало жінок, які «розриваються» між сімʼєю та роботою. «Я розстеляла каремат у куточку на кухні і займалась, поки мій чоловік з дітьми дивились фільм. Таким чином встигала доглядати за собою і була разом з сімʼєю. Ось наприклад, щодо дітей: після пологів багато жінок у паніці біжать до спортзалу, забуваючи, що організм виснажений і треба відпочити хоча б 9 місяців. Не обирайте важких видів спорту – жінці взагалі не можна піднімати більше 3 кілограмів! Колись я тягала важкі гантелі, виснажуючись, але припинила це робити», ─ поділилась Вікторія Корольова.

Саморганізація – не єдина перевага письменниці – вона пише прості, але правдиві вірші на теми, що близькі кожній жінці, а деякі декламувала на зустрічі. Переконана ─ істина у простоті.

Щирими та відкритими до спілкування були жінки, які книгу «Всюди королева» вже прочитали. Відверта Ірина Зелененька – тернопільський фотограф – поділилась, що має цегловий каремат, на якому робить вправи вдома. Моєї пам’яті, – каже вона, – вистачає на 10 хвилин. А що далі? Я не можу пригадати вправ, яких навчає інструктор у залі. А книга – це моя шпаргалка, де є все, що мені потрібно».

Марія Хомів, тернопільський психотерапевт та автор проекту «Територія тіла», підійшла до питання духовності та здоровʼя з професійної точки зору. Видання порекомендувала знайомим жінкам і вважає, що взятись за написання будь-якої книги може не кожен – для цього теж потрібні сила волі та старання.

Презентація та майстер-клас тривали біля двох годин, а по закінченні охочі спілкувались з автором, купували книги та робили фото, а колективний знімок від фотографа Юрія Зелененького прикрасили жіночі усмішки. Можливо, кожна з них у цей момент відчула себе ще красивішою.

Автор: Тетяна Тетера

Фото: Юрій Зелененький

Прочитано 927 разів Останнє редагування Четвер, 10 травня 2018 11:01

Медіа

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook