Уроки Доброти з Добросійком

burm
«Сьогодні на «Уроки Доброти» завітав таємничий гість
маленький лісовичок на ім’я Добросійко. Добросійко прийшов до діток зі сторінок чарівної дитячої казки відомої тернопільської письменниці Валентини Семеняк. 


Під час заняття дітки разом з Добросійком зробили безліч цікавого та корисного: допомагали лісу бути чистим, обговорювали правила поведінки в лісі, дослухалися до серця природи, вивчали цілющі властивості лісових квітів а також надихалися красою Матінки-Землі. За
йняття вийшло неймовірно теплим і радісним! Малятам особливо сподобалася чарівна квітка Добросилка, яка може вилікувати будь-яке деревце чи рослинку!

На нашому занятті Добросилка навіть допомогла вилікувати необачних туристів, які спочатку зневажливо поставилися до природи та потрапили через це у біду, але потім, завдяки доброті та турботі Добросійка одужали і вирішили стати на захист лісу. Дітки з радістю розіграли казку і навіть придумали її продовження! Наприкінці заняття малята під музику арфи малювали крейдою на асфальті залюблені у природу серця! Щиро дякуємо дорогій пані Валі за чудову книгу! З нетерпінням чекаємо на продовження!».


 

Прочитано 1142 разів Останнє редагування Понеділок, 07 травня 2018 17:00

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook