Книги з реальними історіями про війну на Сході

IMG 6082
19 лютого в читальному залі бібліотеки коледжу відбулася презентація книг Миколи Лазаровича «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» та Лесі Орляк «Ти зробив усе, що міг»

Директор Бережанського музею книги Ліля Зінчук коротко ознайомила студентів із життям та творчістю  М. Лазаровича – історика, який воював на сході та Лесею Орляк – матір’ю загиблого поблизу Дебальцевого Олександра Орляка. А далі сам автор Микола Лазарович, презентуючи свою книгу, розкривав реалії сучасної російсько-української війни.

Зі сльозами на очах усі присутні в залі слухали розповідь Лесі Орляк про історію мобілізації її сина, реальні події зі свого життя та життя невигаданих персонажів книги. «Сюжет написало саме життя. Тут переплелося усе: на противагу байдужості, зрадам, лицемірному патріотизму– готовність до самопожертви і безкорисна любов до Батьківщини»,- сказала вона.

Після виступу авторів Галина Процик (заступник директора з виховної роботи) подякувала за таку цікаву і змістовну зустріч, наголошуючи на тому, що такі зустрічі сприяють всебічному розвитку молодого покоління, дають можливість знайомитись, спілкуватись із сучасними молодими письменниками і, найголовніше, змушують пам’ятати і співпереживати.

Голова циклової комісії гуманітарних  дисциплін
Ганна П’єнтак

Прочитано 502 разів Останнє редагування Четвер, 21 березня 2019 16:00

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook