В Бережанах відбулася презентація книги Миколи Лазаровича "Легіон Українських Січових Стрільців: Формування, ідея, боротьба"

В Бережанах відбулася презентація книги Миколи Лазаровича "Легіон Українських Січових Стрільців: Формування, ідея, боротьба"

20 квітня  голова райдержадміністрації  В. Петровський побував на презентації книги Миколи Лазаровича "Легіон Українських Січових Стрільців: Формування, ідея, боротьба" (Тернопіль:"Джура", 2016), яка відбулася в музеї Богдана Лепкого.

Автор надзвичайно цікаво презентував свою книгу. Видання присвячене 100-річчю битви Легіону Українських Січових Стрільців на Лисоні та світлій пам'яті українських вояків, які полягли в 1914-16 роках, захищаючи від російських загарбників свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Цю книгу Микола Лазарович допрацьовував перебуваючи на фронті у 2014-2016 роки, як вояк-доброволець АТО. У ній він описав причини, передумови і наслідки зародження українського стрілецького руху в Галичині. Значну увагу також приділено висвітленню процесу становлення стрілецького легіону як національної військово-політичної формації, яка поряд із збройною боротьбою активно займалася ідейно-політичною, культурно-мистецькою та просвітницькою діяльністю.

Захід пройшов в теплій невимушеній атмосфері. Звучали вірші та стрілецькі пісні у виконанні учнів, хору «Глорія», солістки хору «Просвіта» Л. Слободної та контрактника Бережанської в/ч1461 О. Будника. Голова РДА подякував пану професору Миколі Лазаровичу за відвідини Бережанщини, висловив сподівання на плідну співпрацю в процесі підготовки до відзначення 100-ліття боїв на горі Лисоня та побажав в подальшому творчих успіхів.

  Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4575.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4583.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4586.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4592.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4594.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4595.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4596.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4599.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4602.jpg  Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4604.jpg Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4606.jpg     Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4610.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4572.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4570.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4562.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4563.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4566.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4567.jpg   Описание: C:Documents and SettingsАдмінРабочий столпрезентація книгиIMG_4561.jpg

Джерело: http://www.oda.te.gov.ua/berezhanska/ua/news/detail/115460.htm

Презентація книги «Легіон Українських січових стрільців: формування, ідея, боротьба» у Бережанському агротехнічному інституті.

 

 

 

 

20 квітня 2016 року в конференц-залі нашого навчального закладу відбулася презентація книжки Миколи Лазаровича «Легіон українських січових стрільців», яку презентував сам автор. Зустріч розпочалася постановкою Романа Завадовича «Поки сонце сходить», яке підготували дитячий поетично-фолькльорний театр «Взори» під керівництвом Олени Різник. Театральне дійство, підготовлене юними учасниками  театру, відображало історичну долю України.

Професор Тернопільського ДТУ, доктор політичних наук, кандидат історичних наук, учасник АТО Микола Лазарович розповів про причини, що спонукали його до написання книги, розкрив трагедію «розшматованої української нації». Цікавою була його розповідь про історичну долю Українських Січових Стрільців, їх патріотичну місію, сподвижницьку, просвітницьку, освітянську діяльність в різних регіонах України. Також професор не оминув актуальних проблем сьогодення, акцентуючи увагу на питаннях АТО та гібридної війни з Росією.   

 

 

 

 

 

 

Завершилась зустріч виступом українського військового, молодого поета Олексія Будника, який читав власну патріотичну поезію та зачарував усіх присутніх грою на гітарі і виконанням пісні «Україна».   Студенти бурхливими оплесками дякували гостям за цікаву та пізнавальну зустріч.                                   

 Джерело: http://www.bati.ber.te.ua/index.php/ua/novyny/27-novyny-instytutu/301-prezentatsiia-knyhy

Купити книгу Леґіон українських січових стрільців. Формування. Ідея. Боротьба

Прочитано 3496 разів Останнє редагування Середа, 23 травня 2018 09:54

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook