У Трускавці відбулась презентація книги Миколи Лазаровича "Леґіон Українських Січових Стрільців: Формування, ідея, боротьба".

Цьогоріч відзначаємо 100-річчя кровопролитних боїв на священній горі Лисоні, де в серпні-вересні 1916 року Галичину сколихнула одна з найбільших бойових операцій в історії Українського Січового Стрілецтва.

  

У видавництві "Джура" до цієї пам’ятної дати вийшла книга Миколи Лазаровича "Леґіон Українських Січових Стрільців: Формування, ідея, боротьба", Саме цю, (одну із багатьох праць) презентував автор у Трускавці. Пан Микала надзвичайно цікаво зробив аналіз історичних подій столітньої давнини, охарактеризував політичні відносини Європи, Росії та України і провів паралелі з подіямти останніх кількох років. Цікавою і унікальною є книга "Легіони УСС" ще й тим, що автор доопрацьовував її перебаваючи в зоні АТО, як вояк-доброволець. Зав"язалась досить жвава дискусія з відвідувачами бібліотеки. Автор подарував бібліотеці примірник книги "Леґіон Українських Січових Стрільців: Формування, ідея, боротьба", тож трускавчани мають можливість познайомитись з працею, в якій використано раніше не опубліковані архівні матеріали,розглянуто причини, передумови і наслідки зародження стрілецького руху на Галичині, проаналізовано основні принципи та умови організації леґіону Українських січових стрільців на початку першої світової війни. Подано основні напрямки культурно-мистецької та просвітницької праці УСС, їх вплив на формування та поглиблення національної свідомості українського суспільства. Це саме те, на що необхідно кинути всі наші зусилля, бо без інформаціїно-просвітницької з націоналістичним спрямуванням роботи ми не зможемо перемогти в цій війні.

Книгу можна купити тут http://dzhura.net/zhanr/книги-видавництва-джура-1/національно-визвольні-змагання-мемуаристика-історія-україни/легіон-українських-січових-стрільців-формування,-ідея,-боротьба-detail.html

Прочитано 1773 разів Останнє редагування П'ятниця, 29 липня 2016 10:01

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook