OST. Трилогія. Том 3. Втеча від себе

Автор: Улас Самчук
Рік видання: 2018
Обкладинка: Тверда
Вік: 16+
Сторінок: 452
У друкарні


Ціна
Ціна / кг:
  • Опис

Роман «Втеча від себе» (1982) завершує другу книгу трилогії «OST», присвячену панорамному відтворенню взаємин і конфліктів між Сходом і Заходом. Маємо тут філософсько-екзистенційне осмислення «народів у поході», проникнення до витоків і причин банкрутства комуністичної доктрини.

У «Втечі від себе» радикально переоцінюється хуторянство: фабульно-сюжетна логіка розділів «Шлях крізь Ваймар» і «Назад до хутора» розкриває світомислення українського прозаїка. Увага автора і читачів зміщується від старших громадян з-над Дніпра до родинних стосунків молодших: Віри ─ доньки Івана і Мар’яни Морозів та Сашка Рокити ─ сина слідчого, який спочатку духовно мордував розкуркуленого Мороза, а сам з 1937 року відбуває покарання у табірних лабіринтах Сибіру.

Нова, концептуально важлива, постать у цьому романі ─ Нестор Сидорук, у якій впізнається сам У. Самчук, а головна проблема ─ віткацтво численних народів Східної Європи і, зокрема, «народу землі української».

Трикнижжя «OST», за словами письменника, зведено до фокусу, з якого «лишень майбутність і лишень там, удома, зможе зробити належні висновки».

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook