Were Going on a Bear Hunt

Автори: Розен Майкл, Оксенбері Хелен
Рік видання: 2015
Обкладинка:Тверда


Ціна275,00 грн.
Ціна / кг:
  • Опис

Один тато і четверо дітей вирушили на прогулянку. На справжню, далеку прогулянку, практично в подорож. Нудно гуляти просто так - і маленьким, і дорослим. А ось якщо це не звичайна прогулянка, а полювання? Полювання на ведмедя! Погодьтеся, справа відразу приймає інший оборот. Коли ви відправляєтеся на справжнє полювання, вас можуть підстерігати моторошні небезпеки і вам доведеться долати найнеймовірніші перешкоди.
То непролазна трава, то болото, то справжня хуртовина, а то, раптом, абсолютно випадково, ви зустрінете ... справжнього ведмедя! Такого, знаєте, з вологим носом, великими хутряними вухами і величезними очима. Що робити? Бігти швидше додому!
Тепер і дорога не здається такою довгою: через заметіль - бігом, через лісову гущавину - підстрибом, через річку - швидше-швидше, - фух, нарешті, вдома! У спальні, під теплою ковдрою. В безпеці. Це розповідь про 1 з книг - "Were going on a bear hunt", проте весь набір складається ще з двох книг: "The Bus is for us" та "Ten little fingers and ten little toes", які не дозволять сумувати!

Контакти

Видавництво "Джура"

 вул. Поліська, 5

м. Тернопіль, Україна 46000

+380 (352) 258 880

+380 (352) 256 940

+380 (68) 933 92 50

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook